Dřevěné pergoly, dřevěné altány a ostatní produkty

Dřevěné pergoly a altány

Lávky

Garážové stání

Zástěny a mříže

Zahradní ploty

Sloupky

Příslušenství

Zahradní nábytek

 
Powered by Phoca Cart

Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Proč nakupovat dřevěné pergoly a altány u nás

Dřevěné altány a termín dodání

S ohledem na kapacitu výroby a velký zájem o dřevěné altány a dřevěné pergoly a zahradní krytá posezení v letním období je termín dodání 2 až 3 týdny. Proto doporučujeme objednávat dřevěné altány a dřevěné pergoly a zahradní krytá posezení s předstihem. Za dřevěné altány a dřevěné pergoly a další výrobky zakoupené u nás zaplatíte až při odběru. Dřevěné altány a dřevěné pergoly a zahradní krytá posezení od naší společnosti jsou tou správnou volbou pro Vás.

Dřevěné pergoly levně se slevou v zimním období

V letním období máme větší počet objednávek na dřevěné altány a dřevěné pergoly a zahradní krytá posezení, proto počítejte s delší dobou dodání. Doporučujeme dřevěné altány a dřevěné pergoly levně od nás objednat s předstihem. Dřevo použité na dřevěné altány a dřevěné pergoly a zahradní krytá posezení a ostatní produkty je povrchově ošetřeno a může být uskladněno venku. Dřevěné altány a dřevěné pergoly a zahradní krytá posezení si můžete složit později a tím ušetřit. Dřevěné altány a dřevěné pergoly levně od naší společnosti jsou tou správnou volbou pro Vás.

Dřevěné altány a vlastní transport

Dřevěné altánydřevěné pergoly a zahradní krytá posezení nebo i jiné naše produkty přepravujeme vlastním autem za pouhých 5 Kč/km na adresu, kterou si domluvíte předem. Dřevěné altány a dřevěné pergoly a zahradní krytá posezení a ostatní produkty Vám dovezeme kamkoliv, ať jste z obce Trutnov, Jaroměř, Hradec Králové, Pardubice, Praha či Brno. Transport je rychlý a dobře zajištěný. Dřevěné altány a dřevěné pergoly a zahradní krytá posezení dodáváme od pondělí do neděle i o svátcích. Dřevěné altány a dřevěné pergoly a zahradní krytá posezení od naší společnosti jsou tou správnou volbou pro Vás.

Dřevěné pergoly levně a spokojenost zákazníků

Mottem naší společnosti Pergoly Trutnov s.r.o. je spokojený zákazník. Vyvíjíme maximální úsilí, pro zajištění bezproblémové spolupráce. Za dřevěné altány a dřevěné pergoly a zahradní krytá posezení a ostatní produkty nebereme žádné zálohy. Rychle reagujeme na Vaše potřeby a individuálně vyjednáme nestandardní objednávky. Rychle vyřídíme případné reklamace. Záruka na zboží je 12 měsíců. Dřevěné altány a dřevěné pergoly levně od naší společnosti jsou tou správnou volbou pro Vás.

Dřevěné pergoly a zahradní krytá posezení nejen pro velkoobchod

Naše společnost Pergoly Trutnov s.r.o. zásobuje prodejny po celé České republice. Dřevěné altány a dřevěné pergoly a zahradní krytá posezení nabízíme drobným živnostníkům i velkoobchodům. V naší nabídce máme také dřevěné altány a dřevěné pergoly a zahradní krytá posezení a to v nestandardních rozměrech, které si můžete objednat s příplatkem po individuální domluvě. Dřevěné altány a dřevěné pergoly a zahradní krytá posezení od naší společnosti jsou tou správnou volbou pro Vás.

Dřevěné pergoly stavebnice mají snadnou montáž

Nabízíme profesionální montáž po cele ČR za cenu uvedenou pro dřevěné altány a dřevěné pergoly a zahradní krytá posezení. Montážní návod dodáváme pro všechny dřevěné altány a dřevěné pergoly a zahradní krytá posezení. Montáž vyžaduje pouze minimální zkušenosti a zvládnou ji opravdu všichni. Součástí dodávky je veškerý spojovací materiál, kromě kotevních patek a střešní šindele, které si vyberete přímo u produktu dřevěné altány a dřevěné pergoly a zahradní krytá posezení. Dřevěné altány a dřevěné pergoly a zahradní krytá posezení od naší společnosti jsou tou správnou volbou pro Vás.

Dřevěné pergoly, dřevěné altány a vysoká odolnost materiálu

Dřevěné altánydřevěné pergoly a zahradní krytá posezení a veškeré další produkty naší společnosti jsou vyrobeny z kvalitního jehličnatého dřeva, které je chráněno proti destruktivnímu působení hub a hmyzu vysokotlakou impregnací. Tuto impregnaci pro dřevěné altány a dřevěné pergoly a zahradní krytá posezení a ostatní dřevěné produkty provádíme ve vlastním autoklávu a používáme ekologicky šetrnou látku bez chrómu TANALITH®E. Dřevěné altány a dřevěné pergoly a zahradní krytá posezení od naší společnosti jsou tou správnou volbou pro Vás.

Dřevěné altány a dřevěné pergoly levně

Dřevěná pergola ke zdi domu Classico 3x3m - sklon 12°

Cena (bez DPH)
11.570 Kč
DPH (21%)
2.430 Kč
Cena (s DPH)
14.000 Kč

Dřevěná pergola Altán Brend

Původní cena
15.400 Kč
Cena (bez DPH)
11.818 Kč
DPH (21%)
2.482 Kč
Cena (s DPH)
14.300 Kč

Dřevěná pergola Altán Mila

Původní cena
17.900 Kč
Cena (bez DPH)
13.959 Kč
DPH (21%)
2.931 Kč
Cena (s DPH)
16.890 Kč

Dřevěná pergola Altán Milan

Původní cena
17.500 Kč
Cena (bez DPH)
14.041 Kč
DPH (21%)
2.949 Kč
Cena (s DPH)
16.990 Kč

Dřevěná pergola Altán Portos 4M

Původní cena
21.800 Kč
Cena (bez DPH)
16.529 Kč
DPH (21%)
3.471 Kč
Cena (s DPH)
20.000 Kč

Dřevěná pergola Altán Isolda 8V

Původní cena
43.900 Kč
Cena (bez DPH)
31.405 Kč
DPH (21%)
6.595 Kč
Cena (s DPH)
38.000 Kč

Kontaktní formulář

Kontakty

Dřevěné altány, dřevěné pergoly a zahradní krytá posezení

  • FIRMA: Pergoly Trutnov s.r.o.
  • MOBIL: +420 774 691 858 (PO - SO: 8 - 17 hodin)
  • EMAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • IČ: 07206364
  • DIČ: CZ07206364
  • FACEBOOK: @pergoly-trutnov

Tato webová stránka využívá cookies. Používáním našich webový stránek souhlasíte s využitím souborů cookies v souladu s našimi podmínkami použití.