Dřevěné pergoly a dřevěné altány a ostatní produkty

Dřevěné pergoly

Garážové stání

Zástěny a mříže

Zahradní ploty

Lávky

Sloupky

Příslušenství

Zahradní nábytek

 
Powered by Phoca Cart

Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Proč nakupovat dřevěné pergoly u nás

Dřevěné altány a termín dodání

S ohledem na kapacitu výroby a velký zájem o dřevěné altány a dřevěné pergoly a zahradní krytá posezení v letním období je termín dodání 2 až 3 týdny. Proto doporučujeme objednávat dřevěné altány a dřevěné pergoly a zahradní krytá posezení s předstihem. Za dřevěné altány a dřevěné pergoly a další výrobky zakoupené u nás zaplatíte až při odběru. Dřevěné altány a dřevěné pergoly a zahradní krytá posezení od naší společnosti jsou tou správnou volbou pro Vás.

Dřevěné pergoly levně se slevou v zimním období

V letním období máme větší počet objednávek na dřevěné altány a dřevěné pergoly a zahradní krytá posezení, proto počítejte s delší dobou dodání. Doporučujeme dřevěné altány a dřevěné pergoly levně od nás objednat s předstihem. Dřevo použité na dřevěné altány a dřevěné pergoly a zahradní krytá posezení a ostatní produkty je povrchově ošetřeno a může být uskladněno venku. Dřevěné altány a dřevěné pergoly a zahradní krytá posezení si můžete složit později a tím ušetřit. Dřevěné altány a dřevěné pergoly levně od naší společnosti jsou tou správnou volbou pro Vás.

Dřevěné altány a vlastní transport

Dřevěné altány a dřevěné pergoly a zahradní krytá posezení nebo i jiné naše produkty přepravujeme vlastním autem za pouhých 5 Kč/km na adresu, kterou si domluvíte předem. Dřevěné altány a dřevěné pergoly a zahradní krytá posezení a ostatní produkty Vám dovezeme kamkoliv, ať jste z obce Trutnov, Jaroměř, Hradec Králové, Pardubice, Praha či Brno. Transport je rychlý a dobře zajištěný. Dřevěné altány a dřevěné pergoly a zahradní krytá posezení dodáváme od pondělí do neděle i o svátcích. Dřevěné altány a dřevěné pergoly a zahradní krytá posezení od naší společnosti jsou tou správnou volbou pro Vás.

Dřevěné pergoly levně a spokojenost zákazníků

Mottem naší společnosti Pergoly Trutnov s.r.o. je spokojený zákazník. Vyvíjíme maximální úsilí, pro zajištění bezproblémové spolupráce. Za dřevěné altány a dřevěné pergoly a zahradní krytá posezení a ostatní produkty nebereme žádné zálohy. Rychle reagujeme na Vaše potřeby a individuálně vyjednáme nestandardní objednávky. Rychle vyřídíme případné reklamace. Záruka na zboží je 12 měsíců. Dřevěné altány a dřevěné pergoly levně od naší společnosti jsou tou správnou volbou pro Vás.

Dřevěné pergoly a zahradní krytá posezení nejen pro velkoobchod

Naše společnost Pergoly Trutnov s.r.o. zásobuje prodejny po celé České republice. Dřevěné altány a dřevěné pergoly a zahradní krytá posezení nabízíme drobným živnostníkům i velkoobchodům. V naší nabídce máme také dřevěné altány a dřevěné pergoly a zahradní krytá posezení a to v nestandardních rozměrech, které si můžete objednat s příplatkem po individuální domluvě. Dřevěné altány a dřevěné pergoly a zahradní krytá posezení od naší společnosti jsou tou správnou volbou pro Vás.

Dřevěné pergoly stavebnice mají snadnou montáž

Nabízíme profesionální montáž po cele ČR za cenu uvedenou pro dřevěné altány a dřevěné pergoly a zahradní krytá posezení. Montážní návod dodáváme pro všechny dřevěné altány a dřevěné pergoly a zahradní krytá posezení. Montáž vyžaduje pouze minimální zkušenosti a zvládnou ji opravdu všichni. Součástí dodávky je veškerý spojovací materiál, kromě kotevních patek a střešní šindele, které si vyberete přímo u produktu dřevěné altány a dřevěné pergoly a zahradní krytá posezení. Dřevěné altány a dřevěné pergoly a zahradní krytá posezení od naší společnosti jsou tou správnou volbou pro Vás.

Dřevěné pergoly a vysoká odolnost materiálu

Dřevěné altány a dřevěné pergoly a zahradní krytá posezení a veškeré další produkty naší společnosti jsou vyrobeny z kvalitního jehličnatého dřeva, které je chráněno proti destruktivnímu působení hub a hmyzu vysokotlakou impregnací. Tuto impregnaci pro dřevěné altány a dřevěné pergoly a zahradní krytá posezení a ostatní dřevěné produkty provádíme ve vlastním autoklávu a používáme ekologicky šetrnou látku bez chrómu TANALITH®E. Dřevěné altány a dřevěné pergoly a zahradní krytá posezení od naší společnosti jsou tou správnou volbou pro Vás.

Dřevěné pergoly levně

Dřevěná pergola Brend

Původní cena
14.900 Kč
Cena (bez DPH)
11.488 Kč
DPH (21%)
2.412 Kč
Cena (s DPH)
13.900 Kč

Dřevěná pergola ke zdi

Původní cena
16.000 Kč
Cena (bez DPH)
12.314 Kč
DPH (21%)
2.586 Kč
Cena (s DPH)
14.900 Kč

Dřevěná pergola Milan

Původní cena
17.100 Kč
Cena (bez DPH)
13.140 Kč
DPH (21%)
2.760 Kč
Cena (s DPH)
15.900 Kč

Dřevěná pergola Portos 4M

Původní cena
21.800 Kč
Cena (bez DPH)
15.413 Kč
DPH (21%)
3.237 Kč
Cena (s DPH)
18.650 Kč

Dřevěná pergola rohová

Původní cena
26.400 Kč
Cena (bez DPH)
18.926 Kč
DPH (21%)
3.974 Kč
Cena (s DPH)
22.900 Kč

Dřevěná pergola Isolda 8V

Původní cena
43.900 Kč
Cena (bez DPH)
29.669 Kč
DPH (21%)
6.231 Kč
Cena (s DPH)
35.900 Kč

Kontaktní formulář

Kontakty

Dřevěné pergoly a zahradní krytá posezení

  • FIRMA: Pergoly Trutnov s.r.o.
  • MOBIL: +420 774 691 858
  • EMAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • IČ: 07206364
  • DIČ: CZ07206364
  • FACEBOOK: @pergoly-trutnov

Tato webová stránka využívá cookies. Používáním našich webový stránek souhlasíte s využitím souborů cookies v souladu s našimi podmínkami použití.